JAKOŚĆ i DOŚWIADCZENIE

Ubranie męskie ciepłochronne (wzór 7-2-13-19a) z podszewką bawełnianą (wzór 7-2-13-19ab)

Nr rej. CIOP: U-04-039 Odzież ochronna Kategoria II

Ubranie typu "waciak" przeznaczone do prac w przemyśle i rolnictwie, służy do ochrony przed zimnem w pomieszczeniach nieogrzewanych o temperaturze powietrza do -30°C. Część wierzchnia ubrania i podszewka pikowane z ociepleniem pionowymi przeszyciami. Kurtka zapinana na 5 guzików. Na przodach naszyte dwie kieszenie boczne wpuszczone w szew boczny i lamówkę dołu. Na lewym przodzie kurtki nastębnowana kieszeń wewnętrzna. Tył na całej szerokości ściągnięty w pasie ściągaczem w celu dopasowania do sylwetki. Krawędzie kurtki, kołnierza i dołów rękawów zalamowane. Spodnie z rozporkiem zapinanym na 4 guziki. Na nogawkach przednich naszyte dwie kieszenie boczne. Góra spodni zalamowana z podtrzymywaczami i stębnówką imitującą pas. Doły nogawek wykończone lamówką. Ocenę typu WE przeprowadził Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie.
Wyrób produkowany w 36 rozmiarowzrostach podstawowych (według specyfikacji nr 2), możliwe wyprodukowanie rozmiarów nietypowych.

Posiadane atesty:

Dla wzoru 7-2-13-19a
Oznaczenie zgodności CE
Opinia Wyższego Urzędu Górniczego nr 701/11/04 o przydatności do stosowania w górnictwie Certyfikat oceny typu WE nr WE / S / 374 / 2004


Dla wzoru 7-2-13-19ab
Oznaczenie zgodności CE
Opinia Wyższego Urzędu Górniczego nr 984/09/05/C o przydatności do stosowania w górnictwie
Certyfikat oceny typu WE nr WE/S/663/2005

Ilość: Wzrost: Obwód klatki piersiowej / pasa  
« powrót

Zdjęcia w galeriach