JAKOŚĆ i DOŚWIADCZENIE

O nas

Przedsiębiorstwo istnieje od 1953 roku i ugruntowało sobie wysoką pozycję na rynku krajowym. Zajmujemy się produkcją odzieży roboczej i ochronnej, jesteśmy w tym zakresie jednym z największych w kraju producentów.

W naszej ofercie znajdują się następujące wyroby: ubrania robocze, ubrania typu „szwedzkiego”, ogrodniczki, ubrania i kurtki ciepłochronne, kamizelki ciepłochronne, koszule robocze flanelowe, fartuchy robocze, kalesony i podkoszulki z dzianiny, ręczniki oraz wiele innych asortymentów produkowanych na indywidualne zamówienia. Część wyrobów, które posiadają dodatkowe właściwości np. antyelektrostatyczność
i ciepłochronność jest kierowana na zaopatrzenie górnictwa.

Do produkcji wyrobów używamy sprawdzonych wysokogatunkowych tkanin podlegających w naszym przedsiębiorstwie stałej kontroli jakościowej w zakresie: kurczliwości, odbarwienia, rozrywania i innych cech. Wyprodukowane ubrania objęte są wyrywkową kontrolą jakościową międzyoperacyjną i 100% kontrolą końcową.

Na wysoką jakość produkcji mają również wpływ: głęboki podział technologiczny, organizacja procesów technologicznych i nowoczesny park maszynowy. Produkowane asortymenty spełniają zasadnicze wymagania bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zawarte w dyrektywie 89/686/EWG, posiadają oznaczenie CE.

Każdy z wyrobów zakwalifikowany jest do odpowiedniej kategorii stosownie do poziomu zagrożeń, przed którymi ma chronić. Ubrania i kurtki ciepłochronne są zaliczone do II kategorii środków ochrony indywidualnej, posiadają certyfikat oceny typu WE.

Znaczna część wyrobów dopuszczona jest przez Wyższy Urząd Górniczy do stosowania w kopalniach i innych zakładach górniczych.

Na życzenie jest możliwość wykonania nadruków firmowych.
Istnieje możliwość negocjacji cen, forma zapłaty do uzgodnienia.

Zapraszamy do współpracy gwarantując solidną realizację zamówień.

Zdjęcia w galeriach